TJ SLAVIA Liberec s pověřením Šachového svazu ČR, pořádala pod záštitou náměstka hejtmana Libereckého kraje pana Josefa Jadrného, ve dnech 24.9.2016 Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev a 25.9.2016 Mistrovství ČR v bleskovém šachu čtyřčlenných družstev.

sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net

Ve dnech 24 – 25.9. 2016 jsme uspořádali dva výjimečné šachové turnaje – Pohár ČR v rapid šachu družstev a Mistrovství ČR v bleskovém šachu družstev. Vzhledem k tomu, že se jednalo o nejvýznamnější šachové akce, konané letos v našem regionu, přistoupili jsme k přípravě velmi zodpovědně. Výsledkem byly turnaje, které byly organizačně i sportovně opravdovými vrcholy letošní šachové sezony.

sachyslaviarajče.net

JOLY Lysá nad Labem si s týmem Rapidu BPSA Pardubice vyměnila pozice z včerejšího rapidu. O vítězi rozhodlo v dramatickém závěru až čtvrté pomocné hodnocení. Třetí, jako včera skončilo družstvo ŠK Zikuda Turnov A.

sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net

Fotogalerie                        Tabulka

Článek a videa připravujeme

sachyslaviarajče.net

Družstvo Rapidu Pardubice suverénně ovládlo Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev s náskokem tří bodů před týmem Lysé nad Labem A a Zikuda Turnov A.

sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net

 Fotogalerie                 Tabulka

 

Článek připravujeme

 

V libereckém WELLNESS hotelu Babylon obnovil šachový klub TJ SLAVIA Liberec  tradici přeborů republiky družstev v rapid a bleskovém šachu.
Nad oběma mistrovskými soutěžemi převzal záštitu náměstek hejtmana pro Liberecký kraj pan Josef Jadrný, který i klání šachových družstev odstartoval.
ŠSČR zastupoval prezident svazu Mgr. Jan Lamser, který spolu s panem Jadrným předávali i ceny nejlepším družstvům v rapid šachu.


Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/sachy-slavia-lbc.cz/www.sachy-slavia-lbc.cz/templates/diamonds/index.php on line 169