Osmý ročník Memoriálu Zdeňka Kobra a Krajský přebor v rapid šachu vyhrál s náskokem bodu FM Jiří Liška. Na stupních vítězů jej v KP doplnili Přemysl Bělaška a šachová naděje Václav Finěk. V celkovém pořadí memoriálu Jiří Gregor a Přemysl Bělaška.

sachyslaviarajce.net
sachyslaviarajce.net

Turnaj na počest pana Zdeňka Kobra, dlouholetého předního hráče našeho regionu a především trenéra mládeže zahájil pan Leoš Kobr. Již podruhé jsme jej uspořádali v reprezentačních prostorách bývalé kavárny Pošta. Tímto děkujeme majiteli prostor Policii ČR za jejich propůjčení a také Magistrátu města Liberec za finanční podporu.

I letos turnaj řídil Honza Gončarov, který se navíc krom jeho moderování o občerstvení hráčů. V roli hlavního rozhodčího se opět představil Tomáš Trejbal.

Přesto, že v tentýž den se konala šachová konference a byl zahájen týdenní turnaj OPEN Liberec, tak se za šachovnicemi sešlo 43 hráčů a hráček všech věkových kategorií.

 

Z našich hráčů do poslední chvíle bojoval o stupně vítězů Jirka Jareš, který nakonec skončil osmý. Petr Janouš byl desátý a já patnáctý. Všichni jsme na vítěze tratili 2,5 bodu.

Celkové výsledky: ZDE

Fotogalerie: ZDE

 


Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/sachy-slavia-lbc.cz/www.sachy-slavia-lbc.cz/templates/diamonds/index.php on line 169