Vytisknout
sachyslaviarajče.net

Poslední z turnajů Velké ceny se konal v Kunraticích u Cvikova 22.4.2017, kde se tentokrát hrálo na 7 kol.

 V 1. skupině s ELO nad 1100 se na prvním místě umístila Agáta Hušková z Desko Liberec, 2. byl Julián Přenosil z Novoborského ŠK a 3. Jakub z Bižuterie Jablonec. V Kunraticích v této kategorii bohužel nikdo z ŠK Slavia na medailové umístění nedosáhl, nejlépe se ze Slavie umístil Pavel Kačmar na 9. místě, statečně bojovali i David Müller na 12. místě a Matěj Maršík na 16. místě.

2. skupina s ELO do 1100 byla velmi početná, a proto vzhledem k velkému počtu dětí byla rozdělena na 2 menší skupiny dle věku - mladší do 10 let a starší nad 10 let.

sachyslaviarajče.net

V mladších se za ŠK Slavia umístil 1. místě Ondra Maršík, druhý v mladších do ELO 1100 byl Šimon Löffler a třetí teprve šestiletý Michal Maco z TJ Slovan Varnsdorf.

V kategorii starších s ELO do 1100 byl první Filip Sychrovský ze ZŠ Partyzánská Česká Lípa, 2. Patrik Danilevič z Jablonce a 3. David Semak ze ZŠ Arnultovice. Nutno poznamenat, že Ondra Maršík byl celkově dohromady i se staršími na krásném 2. místě za Filipem Sichrovským, a to ze 42 dětí ve 2. skupině s ELO do 1100).

sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net

Dohromady v obou skupinách se turnaje zúčastnilo 66 dětí, velký dík patří organizátorům, kteří se o všechny účastníky i jejich doprovod vzorně starali po celou dobu turnaje.

Pořadí

sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net

 Foto a info od Kateřiny Maršíkové