ŠK SLAVIA Liberec "B"   TJ Jiskra Tanvald "B"
Jína Luboš (Z) 1722 1 - 0 1876 Hnát Zdeněk (Z,ZK)
Šic Vojtěch (Z,ZK) 1754 ½ - ½ 1772 Kolář Jaroslav (Z,V)
Šlechta Jan (Z,K) 1709 1 - 0 1794 Hloucal Antonín (Z)
Gončarov Jan (Z) 1287 ½ - ½ 1693 Tancer Miroslav (Z)
Pitař Milan   0 - 1 1696 Stadler Jaroslav (Z)
Řeháček František 1347 0 - 1 1418 Červená Zuzana
    0 - 1 1551 Pražák Jiří (K)
    0 - 1 1569 Kulhánek Otokar
  3 : 5  

Na favorizované Teplice jsme nasadili na slávistické poměry hvězdnou sestavu. Bohužel na body to nestačilo, i když k výhře mnoho nesházelo. Síla soupeře byla zejména na prvních 4 šachovnicích, my jsme naopak měli výraznou elovou i váhovou převahu na posledních dvou prknech.

ŠK SLAVIA Liberec   ŠK Teplice
Buchcar Tomáš (Z, H) 2151F ½ - ½ 2313F Rubeš Jan (Z)
Brouček Tomáš (Z, H) 2158F 0 - 1 2318F Dufek Jiří (Z, H)
Václavíček Lukáš (Z) 2062F ½ - ½ 2112F Krutský Martin (Z)
Janouš Petr (Z) 2044F ½ - ½ 2195F Hadraba Vladimír (Z)
Jareš Jiří (Z) 1997F ½ - ½ 2059F Ta Van Duy (Z)
Kučera Jaroslav (Z) 1937F 0 - 1 2029F Kudrlička Ladislav (Z)
Kopal Josef 2248F 1 - 0 2050F Šťastný Petr
Polák Benedikt (H) 2138F ½ - ½ 2033F Bayer Radek
  :  

Reparát nám nevyšel

TJ Desko Liberec "C"   ŠK SLAVIA Liberec "B"
Sýkora Marek (Z,V) 1847 ½ - ½ 1868 Gombala Marek (Z)
Krtouš Zdeněk (Z) 2048 1 - 0 1722 Jína Luboš (Z)
Krtouš Zdeněk (Z,ZK) 1822 0 - 1 1836 Lašek František (Z)
Hradecký Ondřej (Z) 1734 ½ - ½ 1754 Šic Vojtěch (Z,ZK)
Braun Tomáš (Z,K) 1717 1 - 0 1709 Šlechta Jan (Z,K)
Lisko Petr (Z) 1592 1 - 0 1287 Gončarov Jan (Z)
Brůna Matouš (Z) 1401 ½ - ½ 1217 Kačmar Pavel
Finěk Václav (Z) 1556 1 - 0   Pitař Milan
  :  

 

Fotoalbum

K dalšímu druholigovému mači jsme zajížděli do stověžaté matičky Prahy. Informace, že 1 most jim tam už spadl a další k tomu nemají daleko nás trochu vystrašila, ale po zjištění, že překonání dravé Vltavy není cestou do Kobylis nutné jsme se uklidnili.  Ve snaze zajistit co nejkvalitnější sestavu jsme se k zápasu sjížděli ze všech směrů, ale logistiku se nakonec podařilo vyřešit bez problému.

 

TJ Kobylisy   ŠK SLAVIA Liberec
Hinks-Edwards Thomas (Z, H) 2362F ½ - ½ 2151F Buchcar Tomáš (Z, H)
Slovák Kilián (Z) 2181F ½ - ½ 2062F Václavíček Lukáš (Z)
Pařízek Vojtěch (Z) 2062F 1 - 0 2061F Duda Antonín (H)
Kopta Pavel (Z) 2181F ½ - ½ 2044F Janouš Petr (Z)
Dvořák Jan 2166F 1 - 0 1937F Kučera Jaroslav (Z)
Chmel Kristián 2132F 1 - 0 1908F Peníška Pavel (Z)
Janda Jiří 2172F ½ - ½ 2050F Pražák Ondřej (H)
Molkanov Oleg 1992F ½ - ½ 1904F Gombala Marek
  :  

Těsná prohra s Deskem "C"

ŠK SLAVIA Liberec "B"   TJ Desko Liberec "C"
Jína Luboš (Z) 1722 0 - 1 2048 Krtouš Zdeněk (Z)
Lašek František (Z) 1836 1 - 0 1822 Krtouš Zdeněk (Z,ZK)
Jakša Petr (Z) 1777 1 - 0 1734 Hradecký Ondřej (Z)
Šic Vojtěch (Z,ZK) 1754 ½ - ½ 1717 Braun Tomáš (Z,K)
Šlechta Jan (Z,K) 1709 1 - 0 1592 Lisko Petr (Z)
Gončarov Jan (Z) 1287 0 - 1 1556 Finěk Václav (Z)
Kačmar Pavel 1217 0 - 1 1521 Finěk Václav
Pitař Milan   0 - 1 1359 Rýgl Jakub
  :  

Fotogalerie

Nasazení  do nadstavby a KONEČNÁ tabulka základní části

Podkategorie

Odkaz na tréninkové stránky

Podporují nás

 

Šachové úlohy