Celkové prvenství vyválčil GM Petr Neuman na pomocné hodnocení s bilancí 7 výher a 2 remíz před IM Martinem Červeným, druhým v celkovém pořadí se stejným ziskem 8 bodů. Třetí v konečném pořadí FM Michal Novotný se ziskem 7,5 bodu dokázal také zvítězit v 7 partiích.
Pěkné 28 místo (ze 128 účastníků) s výkonem ELO 2008 obsadil v turnaji Mára Gomgala . Dokonce v posledním kole bojoval o umístění v první desítce s CM F. Vykydalem.
Druhý náš borec Míla Říčánek (hostující z UD Hamr) obsadil díky nepovedené druhé půlce turnaje 57 místo (nicméně dokázal porazit takového borce, jako je pan Joukl).
Zajímavé pořadí bylo po 7.kole kdy se za sebe seřadily s 5. body od 16. místa: Roman Boreš (celkově na 14 místě), Marek Gombala, Tonta Duda (48) a Zdeněk Joukl(20).
Tabulka se soupeři a výsledky Máry
Kolo | Šach. | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Klub/Místo | Body | Výsl. | |
1 | 38 | 102 | Tománek Karel | 1386 | 1386 | CZE | TJ Jawa Brodce | 3 | w 1 | |
2 | 6 | 7 | FM | Jedlička Aleš | 2268 | 2293 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 6 | s 0 |
3 | 28 | 80 | Palla Rostislav | 1698 | 1652 | CZE | TJ Spartak Rychnov nad K. | 4 | w 1 | |
4 | 26 | 88 | Ruffer Václav | 1646 | 1634 | CZE | TJ Spartak Rychnov nad K. |
3 | s 1 | |
5 | 10 | 17 | Holub Jan | 2096 | 2056 | CZE | SK Loko Praha | 6,5 | w ½ | |
6 | 13 | 23 | Hulín Petr | 2069 | 2065 | CZE | Sokol Bakov nad Jizerou | 5,5 | s ½ | |
7 | 17 | 28 | Postupa Martin | 2026 | 2059 | CZE | GROP Praha | 6 | w 1 | |
8 | 10 | 19 | Horák Otakar | 2086 | 2085 | CZE | Sokol Mladá Boleslav | 6,5 | s ½ | |
9 | 11 | 21 | CM | Vykydal Frant. | 2074 | 2005 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno |
6,5 | w 0 |
Pořadí první desítky
Poř. | St.č. | Jméno | Rtg | FED | Klub | Body | BH. | |
1 | 1 | GM | Neuman Petr | 2456 | CZE | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | 8 | 43½ |
2 | 2 | IM | Červený Martin | 2450 | CZE | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 8 | 42½ |
3 | 4 | FM | Novotný Michal | 2308 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 7½ | 43½ |
4 | 5 | FM | Gregor Jiří | 2273 | CZE | TJ Neratovice | 7 | 38 |
5 | 6 | Postupa Pavel | 2270 | CZE | GROP Praha | 6½ | 41 | |
6 | 10 | Hába Zdeněk | 2171 | CZE | ŠK Mahrla Praha | 6½ | 39 | |
7 | 8 | Soural Jan | 2252 | CZE | TJ Praha-Pankrác | 6½ | 38½ | |
8 | 16 | Janda Zdeněk | 2101 | CZE | SK Děčín | 6½ | 38½ | |
9 | 17 | Holub Jan | 2096 | CZE | SK Loko Praha | 6½ | 38 | |
10 | 9 | IM | Přibyl Josef | 2249 | CZE | TJ Neratovice | 6½ | 37½ |
Článek pořadatele zde
Konečná tabulka zde