"""" KP družstev v rapidu 4.5. Frýdlant """ 12.5. KP v rapidu, Stráž pod Ralskem """

Rekordních 103 mládežníků se sešlo na 18. ročníku Vánočního turnaje, který obsadil hned osm tříd Průmyslové školy a vyhlášení turnaje proběhlo v tělocvičně. Naše skupina čítala 22 hráčů z kroužků které vedeme pod TJ SLAVIA Liberec, ZŠ Kaplického a DDM Větrník Liberec.

sachyslaviarajče.net
sachyslaviarajče.net

Turnaj byl rozdělen do čtyř výkonnostních skupin. V první skupině se utkalo dvanáct již zkušených borců o putovní pohár, který vyhrál favorit Marek Sýkora, před Miroslavem Hejdukem a Václavem Paulusem.

sachyslaviarajče.net

Ve druhé 24 členné skupině díky pomocnému hodnocení vyhrál Tomáš Sichrovský před Michalem Papouškem (oba 8 bodů). Za nimi byla skupina s 5,5 body a díky pomocnému hodnocení skončil třetí Matthias Hauser před našimi hráči Karlem Hladíkem a Pavlem Kačmarem. Matěj Maršík skončil desátý.

sachyslaviarajče.net

Třetí skupinu hrálo 37 dětí. Vyhrál Jakub Rýgl před Matějem Hejným a Filipem Sichrovským. I zde našim hráčům medaile unikla o kousek. Čtvrtý skončil David Müller před Oskarem Jiráskem.

sachyslaviarajče.net

Čtvrtou třicetičlennou skupinu tvořili převážně začínající mládežníci a pro většinu z nich to byl první opravdový turnaj. Vyhrál Václav Finěk, před Adélou Novotnou a Romanem Grešlem.

Konečné pořadí

Fotogalerie