*******SLAVIA B zvítězila v Krajské soutěži družstev!!! ******** *** ***

https://sachy-mladez.rajce.idnes.cz/Varnsdorf_23.4._2022/

 Po kratší odmlce jsme v sobotu 23.4. 2022 vyrazili na další turnaj. Sraz jsme měli na parkovišti pod Perštýnem, které šachisté pojmenovali Aljechin Platz, neboť z něj vyjíždějí do různých světových stran na různé šachové soutěže.

Naším cílem byl tentokrát Varnsdorf. Za Šachový klub SLAVIA Liberec se akce zúčastnila Magdaléna Nováková, Vít Frieser a David Zeronik. Majda s maminkou jely po vlastní ose, Dádu a mě vzal autem společně se svým synem odborník na slovo vzatý přes dopravu pan Jan Frieser, který se své funkce zhostil na jedničku s hvězdičkou !

Turnaj se hrál na 7 kol systémem 2 x 10 minut + 5 sekund na tah. Kromě Liberce se ho zúčastnili malí šachisté z Varnsdorfu, Turnova a z Mělníku. Výsledky najdete na https://chess-results.com/tnr627791.aspx?lan=5&art=1, fotografie pak na https://sachy-mladez.rajce.idnes.cz/Varnsdorf_23.4._2022/

Celý den nás provázelo sluníčko a dobrá nálada. Pan Václav Halba se svými rozhodčími Václavem Paulusem a Jakubem Spyrkou po organizační stránce byli rovněž výteční. Byla to pěkná sobota.