"""" 24.3. ŠK Libštát - ŠK SLAVIA Liberec A """ 7.4. TJ Lokomotiva B - SLAVIA B """

Šachový Klub Libštát za podpory firmy INTER FLAG s.r.o., autobazaru Lomnice n.P. a Městyse Libštát uspořádal tradiční a oblíbený Vánoční turnaj v bleskovém šachu.

Turnaje pod vedením Jana Šimůnka a Petra Špinky se účastnilo 58 hráčů.

sachyslaviarajče.net

Hrálo se v pěti skupinách do kterých byly nasazeni první hráči dle ela a zbytek pole se k nim dolosoval. Po první části turnaje, kdy ve skupině hrál každý s každým se hráči rozdělili do nových skupin dle pořadí z první části.

Turnaj končil kolem půlnoci. S náskokem bodu vyhrál Zdenek Maršálek před Petrem Tázlerem a Jaroslavem Novotným..

12 Janouš Petr 1867 1,5

Z domácích hráčů dopadl nejlépe na 8. místě Milan Dolenský a 16. skončil Petr Špinka.

Z naší výpravy se do finálové skupiny probojoval Petr Janouš, který skončil celkově dvanáctý. Marek Gomgala obsadil 28. místo, Franta Lašek skončil na 31. místě a já  čtyřicátý.